Hizmetlerimiz

Türkiye’nin Endüstri 4.0 Dijital Dönüşüm yolculuğunda bireylerin, kurumların ve kuruluşların faydalanması için hazırladığımız hizmetler.

Hizmetlerimiz

Endüstri 4.0 Dijital Dönüşüm Derneği tarafından sunulan hizmetler ile ilgili iletişim kurmak ve daha fazla bilgi almak için İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Eğitim

Endüstri 4.0’ın ülkemizde uygulanabilmesi için nitelikli insan kaynağına ihtiyaç duyulmaktadır. Dernek olarak sanayicilerimizden gelecek ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim programları düzenlemekteyiz.

Danışmanlık

Endüstri 4.0 Dijital Dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurum ve kuruluşların kendi bünyelerinde uygulamayı düşündükleri Endüstri 4.0 konuları ile ilgili olarak (Otomasyon, Yapay Zeka, Yazılım v.b.) derneğimizden danışmanlık hizmeti alabilirler.

Tasarım ve Planlama

Yeni kurulacak Fabrika ve Organize Sanayi Bölgelerinin Endüstri 4.0 konseptine uygun olarak tasarım ve planlaması için dernek olarak yatırımcılarımızın yanındayız.

Proje Yönetimi

Mevcut fabrikaların Endüstri 4.0’a Dönüşüm Projelerini derneğimiz ile birlikte yürütebilirsiniz. Projelerinizi etkin ve verimli bir şekilde yönetmek için yanınızdayız.

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Meşrutiyet Mah. Konur Sok. Özsoy İşhanı No:25/13
Çankaya/Ankara

+90 (0312) 911 07 66

info@endustri40.org.tr

İletişim Formu