ÜYELİK AVANTAJLARI

BİREYSEL ÜYELİĞİN AVANTAJLARI

–Endüstri 4.0 ile ilgili olarak üyelerimize son gelişmelerle ilgili bilgilendirilme yapılacaktır.
-Endüstri 4.0 Eko sisteminde bulunan firmalar ve çözümleri ile ilgili olarak yapılacak sunumlara üyelerimizin katılması sağlanacaktır.
-Dernek faaliyetleri ile ilgili olarak isteyen üyelerimiz görev alabileceklerdir.
faydalanılması
-Derneğimizin yayınlarından indirimli/ücretsiz olarak üyelerimizin faydalanması sağlanacaktır.
-Dernek üyelerimizin kişisel projelerini diğer kurumsal üyelerle ile birlikte hayata geçirilmesi için gerekli yardım derneğimizce sağlanacaktır.
-Dernek olarak Türkiye ve Dünya’da Endüstri 4.0 olarak yapılacak faaliyetlere katılma ve bu kapsamda ilgili kişi ve kuruluşlarla tanışma fırsatı sağlanacaktır.

KURUMSAL ÜYELİĞİN AVANTAJLARI

-Endüstri 4.0 ile ilgili olarak kurumsal üyelerimizin sunduğu ürün ve hizmetler derneğimizde yayınlanacak ve derneğimiz ile birlikte ilgili kuruluşlara sunum yapmaları sağlanacaktır.
-Kurumların gerçekleştirmiş olduğu “Başarı Hikayeleri”nin yayınlanması ve diğer kamu, sanayi, üniversite ve özel sektör kuruluşlarına iletilmesi sağlanacaktır.
-Endüstri 4.0 Eko sisteminin bir üyesi olması sağlanacaktır.
-Endüstri 4.0 ile ilgili olarak Olgunlaşma Düzeyinin belirlenmesi ve yapılacak işlemler ile ilgili olarak kurumsal üyelerimize danışmanlık hizmeti verilecektir.
-Derneğimizin yapacağı faaliyetlerde (fuar, etkinlik, çalıştay v.b.) ve yayınlayacağı yayınlarda (dergi, kitap, makale v.b.) sponsor olmaları sağlanacaktır.
-Devletimizin sağlamış olduğu desteklere yönelik olarak derneğimiz tarafından kurumsal üyelerimize danışmanlık hizmeti verilecektir.
-Dernek olarak Türkiye ve Dünya’da Endüstri 4.0 ile ilgili olarak yapılacak faaliyetlere katılma ve ilgili kurum ve kuruluşlarla tanışma fırsatı sağlanacaktır.